Kúpiť darček Rezervovať wellness

Unikátne Wellness BIO Hotel & Wellness Wellness

Miesto pre váš dokonalý a každodenný relax

Unikátne wellness centrum, do detailu prepracovaný dizajn v štýle malebnej slovenskej dedinky. Luxusný a moderný interiér zdobia vkusne zasadené ľudové prvky v dokonalej harmónii s unikátnym stropom hviezdnej oblohy. Nechajte sa zlákať do tohto  jedinečného oddychového miesta v objatí panenskej prírody, kde sauny vyzerajú ako vidiecke domčeky, bublinkový kúpeľ na nohy ako ohnisko, strop ako skutočná nočná obloha a kde si môžete vychutnať výhľad priamo do lesa.

 

Parná sauna s himalájskou soľnou terapiou

Parná sauna má výrazné antiseptické a protizápalové účinky pri inhalácii, spôsobuje uvoľnenie nosových a prínosových dutín, inhalácia chráni pred vírusovými a bakteriálnymi infekciami dýchacích ciest a mierni alergické dýchacie ťažkosti.

Viac info

Fínska sauna

Fínska sauna pozitívne vplýva na telesné orgány a procesy v ľudskom tele. Ovplyvňuje nielen náš súčasný fyzický i psychický stav, ale je tiež prevenciou, príjemným a účinným spôsobom, ako predchádzať chorobám a stresu.

Viac info

Bylinková suchá sauna

Saunovanie v aromatickej bylinkovej saune je vyhľadávané hlavne pre benefity, ktoré má na dýchacie cesty. Vzduch je obohatený o vôňu liečivých rastlín a ich inhalácia prináša uvoľnenie dýchacieho systému.

Regeneračný kúpeľ na nohy

“Horiaca” Fontána s posedením pri ktorej si môžete vychutnať bublinkový kúpeľ na nohy. Každú vaničku si môžete sami napustiť na Vami požadovanú teplotu. Skvelou voľbou je striedanie vaničiek s horúcou (40 - 50°C) a studenou vodou (10 - 16°C).

Jacuzzi

Upokojujúce teplo a vztlak teplej vody je bezpečné ideálne prostredie pre zmiernenie bolesti artritídy a stuhnutosti. Ponorením do teplej vody zvyšujete svoju telesnú teplotu, čo spôsobuje, že Vaše cievy sa rozťahujú a zvyšuje sa krvný obeh..

Bazén

Bazén s dĺžkou 16 m vhodný pre plavcov i rekreantov. Súčasťou bazéna sú masážne trysky, bublinkové lavice, vodopád, zóna pre plavcov i bazénová vírivka.

Ochladzovací bazén

Naskočte na vlnu otužovania. Pre nadšencov otužovania máme k dispozícii vonkajší rozmerný ochladzovací bazén.

VIP zóna

Pre zákazníkov, ktorí si chcú užiť naše služby privátne, ponúkame na prenájom VIP zónu. Súčasťou VIP zóny je vlastná šatňa, sprchy, ochladzovacia sprcha, vírivka, kombinovaná infra a BIO sauna a oddychová časť. ​Súčasťou prenájmu je i kvalitné prosecco DOCG, misa BIO ovocia, slané tyčinky, voda s citrónom a mätou, plachty a uteráky.

Odpočinková zóna

Zabaľte sa do plachty a deky, ľahnite si do našej odpočinkovej zóny, a vychutnávajte si výhľad na les či hviezdnu oblohu pri príjemných zvukoch prírody.

Ľadové vedro

KAždý saunový cyklus by mal obsahovať pobyt v saune, ochladenie tela a odpočinok. Pre ochladenie tela môžete okrem ochladzovacieho bazéna či sprchy využiť i ľadové vedro, ktoré vás schladí nárazovo.

Eko kozmetika

Prémiová prírodná kozmetika pre šetrnú starostlivosť o Vašu pokožku Čisté receptúry a esenciálne oleje zo slovenskej prírody sú alfou a omegou kozmetických produktov využívaných v našom WELLNESS.

Viac info

Fitness

Pre nadšencov posilňovania a cvičenia máme k dispozícii fitness zónu, so základnými strojmi a zariadením. Navyše fitness ponúka funkčnú zónu na cvičenie s vlastnou váhou, skupinové cvičenia či stolný tenis.

Viac info

 

Otváracie hodiny

MILÍ HOSTIA, DO AREÁLU VRÁTANE WELLNESS CENTRA JE MOŽNÝ VSTUP LEN NA REZERVÁCIU. 

V prípade záujmu o vstup mimo otváracích hodín nás informujte. V prípade záujmu o prenájom wellness  pre skupinu (od 10 osôb), nás informujte na e-mailovej adrese: info@zlatyhyl.sk. Vo wellness sa prosím riaďte wellness etiketou.

VSTUP DO WELLNESS ZÓNY, vrátane sáun a jacuzzi JE BEZ PLAVIEK (v plachte)

Otváracie hodiny bazén
PO:   údržbový deň
UT-PIA:  9:00-21:00
SO-NE:  10:00-21:00

Otváracie hodiny wellness
UT-ŠTV: 15:00-21:00
PIA-NE: 14:00-21:00

Dieťa do 3 rokov vstup do bazéna zdarma. 


Rodiny s deťmi majú vyhradený čas na vstup do wellness zóny
PO-PIA:  do 17:30

SO-NE:  do 17:00

 

Možnosti vstupov

Prenájom dráh

Pre športovcov a skupiny dávame do pozornosti možnosť prenájmu plaveckých dráh aj celého priestoru bazéna pre tréningové účely. Cena prenájmu je rôzna podľa časov, termínov v roku aj počtu osôb. Neváhajte sa informovať. 

Prenájom wellness

Pre skupiny viac ako 10 osôb ponúkame aj možnosť súkromného prenájmu wellness. Vzhľadom na prevádzku, termíny a časy sa cena prenájmu wellness mení. Neváhajte sa informovať. 

INFO

Bistro je otvorené PIA-NE 12:30-20:00

(otváracie hodiny sa môžu líšiť v závislostí od akcií,

preto je ideálne nás kontaktovať pred príchodom telefonicky)

Vstup do wellness&bazéna je na rezerváciu

ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE A TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU!

Silvester

Silvester u nás 

Viac info
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím