Kúpiť darček Rezervovať wellness

Eko kozmetika BIO Hotel & Wellness

Prémiová prírodná kozmetika pre šetrnú starostlivosť o Vašu pokožku. Čisté receptúry a esenciálne oleje zo slovenskej prírody sú alfou a omegou kozmetických produktov využívaných v našom WELLNESS.

Inšpirované ročnými obdobiami, produkty starostlivo vytvorené značkou live+421 obsahujú len šetrné čistiace a výživné prírodné zložky a vône, čím umožňujú Vašej pokožke vyťažiť maximum zo sily našej prírody. V našom wellness stále nájdete kozmetiku, ktorá korešponduje s aktuálnym ročným obdobím. Šampóny, sprchové gély či telové mlieka boli navrhnuté a vytvorené podľa štyroch ročných období a ich prvotných rastlín. Esenciálne oleje sú skombinované tak, aby námpomohli dosiahnuť pocit vnútorného pokoja počas rôznych cyklov života.

Ľudské nálady, emócie a imunita sa prirodzene menia počas roka, v súlade s ročnými obdobiami a meniacou sa prírodou. Z toho vyplýva, že niektoré funkcie nášho mozgu by sa v náväznosti na ročné obdobia tiež mohli meniť. Týmto predpokladom sa zaoberala aj Belgická štúdia publikovaná v odbornom časopise belgickej Národnej Vedeckej Akadémie. V tej vedci zistili a potvrdili, že mozgová aktivita sa počas ročných období mení. Úlohy zamerané na pozornosť dosiahli najvyššiu mozgovú aktivitu v lete, v zime zas najnižšiu. Pamäť bola najsilnejšia na jeseň a najnižšia na jar. Rovnakými pokusmi vedci poukázali na to, že nálady, metabolizmus a imunita počas jednotlivých období tiež podliehajú zmenám.

Neustála premena je prirodzenou súčasťou života a dôležitým komponentom ľudskej evolúcie. Je nevyhnutná, neodvratná, ale tiež zvládnuteľná. Ako živé bytosti sa musíme prispôsobiť a vyvíjať v súlade s týmito cyklami života. Ak sa vyhýbame, alebo ignorujeme prirodzenej evolúcii, riskujeme oslabenie svojho fyzického a duševného zdravia a pohody. Ak sú naša psychológia a správanie v súlade s prirodzeným rytmom, dokážeme plynúť životom prirodzene a bez námahy.

Každé ročné obdobie a prechody medzi nimi prinášajú zmeny – v prírode a v počasí, v náladách a emóciách. Sme súčasťou prírody a neustále premeny sa odzrkadľujú na našom zdravotnom stave a psychickej pohode. Tento vzťah medzi nami a prírodou je tak hlboký, že ho dokážeme cítiť na fyzickej, mentálnej a duševnej úrovni. Môžme ho ignorovať a obetovať kúsok svojej fyzickej i psychickej pohody, alebo ho môžme vedome prijať a zosúladiť našu realitu s neustále sa meniacim svetom okolo nás.

INFO


- PONDELKY MÁME ÚDRŽBOVÝ DEŇ, PREVÁDZKA JE PRETO KAŽDÝ PONDELOK UZAVRETÁ

- VSTUP DO WELLNESS A BAZÉNA JE MOŽNÝ LEN CEZ REZERVÁCIU. 

BISTRO JE K DISPOZÍCII OD PO-PIA (V ZÁVISLOSTI OD AKCIÍ)

:)

ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE A TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU!

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím