Kúpiť darček Rezervovať wellness

Dokonalé Ubytovanie BIO Hotel & Wellness Ubytovanie

Ticho, Pohoda, Kvalita a Udržateľnosť

Sú slová, ktoré vystihujú všetky naše izby a apartmány. Vyberte si niektorú z našich ponúkaných možností a zaručujeme Vám, že neodídete sklamaní. 

Každý detail našich komfortných izieb a apartmánov bol starostlivo vyberaný  pre uspokojenie aj toho najnáročnejšieho hosťa. V prvom rade sme pri výbere interiéru dbali na jeho šetrnnosť k prírode a udržateľnosť materiálov. Spolupracovali sme prevažne s dodávateľmi, ktorí pri produkcii berú ohľad na prírodu a životné prostredie. 

Našou prioritou je ponúknuť  Vám dokonalý spánok, na ktorý len tak nezabudnete. Ten u nás zažijete nielen vďaka pokojnému lesnému prostrediu, ale aj vďaka luxusným, prírodným, ručne-robeným posteliam Hästens a Hypnos. Ako doplnok k posteliam si môžete vybrať z nášho unikátneho pillow menu či oddýchnuť si v perinách z bio textílií. 

Každý hosť nášho hotela má v cene ubytovania zabezpečené vynikajúce BIO raňajky vo forme bufetových stolov, neobmedzený vstup do nášho wellness & spa, fitness zóny a ďalšie služby. 

 

UBYTOVANIE UŽ DOSTUPNÉ! 

viac informácií na našom tel. čísle: 0940 984 300/ e-maile: info@zlatyhyl.sk

INFO

HOTEL, WELLNESS I BISTRO BUDE Z DÔVODU SANITÁCIE ZATVORENÉ V TERMÍNE: 

8.-22.7.2024

 

BISTRO - otváracie hodiny tento týždeň:

PIA (5.7.):  13:30-19:30

SO (6.7.):  12:30-16:00

NE (7.7.):   12:30-19:30

 

Rezervácia do reštaurácie je potrebná.

 

Menu

 

(otváracie hodiny sa môžu líšiť v závislostí od akcií,

preto je ideálne nás kontaktovať pred príchodom telefonicky)

Vstup do wellness&bazéna je na rezerváciu

ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE A TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU!

Silvester

Silvester u nás 

Viac info
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím