Kúpiť darček Rezervovať wellness

Dokonalé Ubytovanie BIO Hotel & Wellness Ubytovanie

Ticho, Pohoda, Kvalita a Udržateľnosť

Sú slová, ktoré vystihujú všetky naše izby a apartmány. Vyberte si niektorú z našich ponúkaných možností a zaručujeme Vám, že neodídete sklamaní. 

Každý detail našich komfortných izieb a apartmánov bol starostlivo vyberaný  pre uspokojenie aj toho najnáročnejšieho hosťa. V prvom rade sme pri výbere interiéru dbali na jeho šetrnnosť k prírode a udržateľnosť materiálov. Spolupracovali sme prevažne s dodávateľmi, ktorí pri produkcii berú ohľad na prírodu a životné prostredie. 

Našou prioritou je ponúknuť  Vám dokonalý spánok, na ktorý len tak nezabudnete. Ten u nás zažijete nielen vďaka pokojnému lesnému prostrediu, ale aj vďaka luxusným, prírodným, ručne-robeným posteliam Hästens a Hypnos. Ako doplnok k posteliam si môžete vybrať z nášho unikátneho pillow menu či oddýchnuť si v perinách z bio textílií. 

Každý hosť nášho hotela má v cene ubytovania zabezpečené vynikajúce BIO raňajky vo forme bufetových stolov, neobmedzený vstup do nášho wellness & spa, fitness zóny a ďalšie služby. 

 

UBYTOVANIE DOSTUPNÉ UŽ ČOSKORO!

INFO


- PONDELKY MÁME ÚDRŽBOVÝ DEŇ, PREVÁDZKA JE PRETO KAŽDÝ PONDELOK UZAVRETÁ

- VSTUP DO WELLNESS A BAZÉNA JE MOŽNÝ LEN CEZ REZERVÁCIU. 

REŠTAURÁCIU ZATIAĽ NEMÁME SPUSTENÚ. 

:)

ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE A TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU!

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím