Kúpiť darček Rezervovať wellness

Vážení hostia,
je nám cťou privítať Vás na pobyte v BIO Hotel & Wellness Zlatý Hýľ. Vďaka spojeniu nádhernej prírody, pokoja a  luxusu vám chceme ponúknuť nezabudnuteľný zážitok z pobytu u nás. 

História

Hotel je postavený na lúke medzi Hýľovom a Zlatou Idkou, kde stojí na bývalej pôde Pionierskeho tábora ČSD.  

Rodina Pavlíkovcov areál kúpila a začala zveľaďovať od roku 2000. Prvou prerobenou časťou budov bývalého pionierskeho tábora bol rodinný dom, sad a záhrady. Následne sme sa začali sústrediť na prestavbu a prístavbu wellness, hotelovej časti a multifunkčného ihriska. 

Dnešná podoba tohto rodinného hotela bola dosiahnutá vďaka vytrvalosti, odhodlaniu, citu pre kvalitu a detail a viere, že raz sa naša rodina bude môcť podeliť o túto oázu pohody a ticha aj s ostatnými. 

Naše BIO

Vízia Bio Hotela Zlatý Hýľ je byť prvotriednym poskytovateľom hotelových, wellness i reštauračných služieb a zážitkov, pričom sa snažíme aby každý prvok našich služieb bol v súlade s BIO filozofiou, čo znamená s rešpektom, úctou a láskou k okolitej prírode.

Každá časť nášho hotela zhmotňuje BIO životný štýl a zodpovedá kritériám udržateľnosti nie však na úkor luxusu, komfortu či celkovej pohody počas pobytu. Veríme, že využívanie čo najvyššieho počtu BIO produktov a prírodných materiálov zvyšuje našu kvalitu zatiaľ čo naše iniciatívy znižujú negatívne zasahovanie do prírody.

Našou víziou v rámci gastronómie je ponúkať zážitky vytvorené z kvalitných BIO surovín vypestovaných priamo na našej BIO farme alebo dodané od certifikovaných BIO dodávateľov.

Pri príprave jedál i drinkov dbáme o maximálnu využiteľnosť ingrediencií a minimum odpadu. Dbáme o to, aby naši zákazníci dostávali stále chutné, kvalitné, zdravé, sezónne a lokálne produkty. 

 

 

INFO

Naše Bistro je otvorené:

PIA: 16:30 - 19:30

SO, NE: 12:30 - 19:30 

 

(otváracie hodiny sa môžu líšiť v závislostí od akcií,

preto je ideálne nás kontaktovať pred príchodom telefonicky)

Vstup do wellness&bazéna je na rezerváciu

ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE A TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU!

Silvester

Silvester u nás 

Viac info
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím