Spoločenské akcie&Oslavy

Iba farma?.... Rozhodne nie! 

Okrem tradičnej prehliadky farmy pre Vás organizujeme  aj rôzne aktivity a akcie priamo na pozemku našej farmy, v blízkosti zvieratiek. 

Rodinná či firemná oslava v pokojnom a neformálnom prostredí, team-buildingové akcie, atrakcie pre deti, Farm Fest, exkurzie pre školy či škôlky s ochutnávkou našich výrobkov a veľa ďalšieho Vám vieme ponúknuť na objednávku cez osobné stretnutie, mobilný rozhovor alebo aj

e-mailovú komunikáciu.

Firemné akcie

&

BIO catering

Chystáte firemnú akciu či  team-building a hľadáte miesto, ktoré Vám vyhovie pre prácu ale i zábavu?

 

BIO Farma Zlatý Hýľ pre Vás ponúka riešenie! Kontaktuje nás a zariadime pre Vás všetko potrebné: konferenčnú miestnosť, ubytovanie, catering, prehliadku farmy, ochutnávku výrobkov a oveľa viac! 

Farm Fest

Farm Fest je festival s víziou spájať región Slovenské Rudohorie cez hudbu, tanec, folklór, ochutnávku tradičného jedla a pitia regiónua ukážku tradičného života na dedine a farme. 

Nultý ročník Farm Festu bol v roku 2014 a zúčastnilo sa ho viac ako 2000 návštevníkov. Farm Fest ponúka atrakcie pre rodiny s deťmi, dospelích, priaznivcov dobrého jedla, hudby a tradícií. Je to tiež akcia kde môžu ľudia z regiónu ukázať svoje talenty, zasúťažiť si či vyhrať hodnotné ceny v tombole...

Farm Fest

Exkurzie pre školy a škôlky

Chceli by ste spolu s Vašimi žiakmi zažiť netradičnú exkurziu spojenú s ukážkou dojenia, prehliadkou zvieratiek, výkladom o výrobe produktov či ochutnávke BIO výrobkov? 

 Kontaktuje nás a my zariadime všetko podľa vašich predstáv!

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

Adresa:

Nováčany 145

044 21

Košice-okolie

Slovensko