• Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

Adresa:

Nováčany 145

044 21

Košice-okolie

Slovensko

Naše hodnoty a vízia

"Produkujeme BIO, Ponúkame BIO, teda sme BIO!"

Vízia BIO Rezortu Zlatý Hýľ je byť prvotriednym poskytovateľom agroturistických služieb, pričom každý prvok našich služieb je v súlade s ekologickými princípmi, to znamená bez akéhokoľvek nevhodného zasahovania do okolitej prírody. 

Našou víziou v rámci gastronómie je byť sebestačným podnikom, poskytujúc pre našich zákazníkov jedlo uvarené priamo z čerstvých BIO výrobkov  vyprodukovaných na našej farme. 

O zvieratká na našej farme sa staráme s úctou a láskou. Poskytujeme im kvalitnú ekologickú stravu, ktorá je primárne vyprodukovaná na našich poliach. 

Našou ideou je ponúknuť služby pre viaceré skupiny ľudí, pre mladších či tých skôr narodených alebo viac či menej náročných. Práve preto ponúkame rôzne možnosti ubytovania (penzión na farme a luxusný BIO Hotel&Wellness), reštaurácií, či ďalších atrakcií. 

Naše "BIO"

S rešpektom k prírode a ľuďom

BIO pre nás znamená ponúkať služby, ktoré sú vykonávané šetrne k prírode. Naše potravinové produkty sú vyrábané z ekologického odchovu zvierat. Na pestovanie rastlín nepoužívame žiadne pesticídy či chemické postreky. Pri výrobe myslíme nielen na dnešok, ale berieme v úvahu udržateľnosť okolitej prírody a komunity pre budúcnosť. 

Naše produkty sú stále čerstvé a tej najvyššej kvality.

Pre komunitu ľudí okolo rezotu sme prínosom tým, že ponúkame viacero pracovných pozícií a zároveň zvyšujeme hodnotu regiónu Slovenské Rudohorie. K našim zamestnancom sa správame stále  s rešpektom a férovosťou.