Naše hodnoty a vízia

"Produkujeme BIO, Ponúkame BIO, teda sme BIO!"

Vízia BIO Resortu Zlatý Hýľ je byť prvotriednym poskytovateľom agroturistických služieb, pričom každý prvok našich služieb je v súlade s ekologickými princípmi, to znamená bez akéhokoľvek nevhodného zasahovania do okolitej prírody. 

Našou víziou v rámci gastronómie je byť sebestačným podnikom, poskytujúc pre našich zákazníkov jedlo uvarené priamo z čerstvých BIO výrobkov  vyprodukovaných na našej farme. 

O zvieratká na našej farme sa staráme s úctou a láskou. Poskytujeme im kvalitnú ekologickú stravu, ktorá je primárne vyprodukovaná na našich poliach. 

Našou ideou je ponúknuť služby pre viaceré skupiny ľudí. Práve preto ponúkame rôzne možnosti ubytovania (penzión na farme a luxusný BIO Hotel&Wellness), reštaurácií, či ďalších atrakcií. 

Naše "BIO"

S rešpektom k prírode a ľuďom

BIO pre nás znamená ponúkať služby, ktoré sú vykonávané šetrne k prírode. Naše potravinové produkty sú vyrábané z ekologického odchovu zvierat. Na pestovanie rastlín nepoužívame žiadne pesticídy či chemické postreky. Pri výrobe myslíme nielen na dnešok, ale berieme v úvahu udržateľnosť okolitej prírody a komunity pre budúcnosť. 

Naše produkty sú stále čerstvé a tej najvyššej kvality.

Pre komunitu ľudí okolo rezotu sme prínosom tým, že ponúkame viacero pracovných pozícií a zároveň zvyšujeme hodnotu regiónu Slovenské Rudohorie. K našim zamestnancom sa správame stále  s rešpektom a férovosťou. 

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

Adresa:

Nováčany 145

044 21

Košice-okolie

Slovensko